Книга дня

Эльмира Шарифуллина. «Алма апа».
В книге собраны прозаические и сценические произведения выдающейся поэтессы, писательницы Эльмиры Шарифуллиной, написанные в разные годы. Надеемся, что повести и рассказы, эссе и пьесы, написанные поэтическим языком, наполненные глубокими психологическими переживаниями, понравятся читателю, помогут получить знания, накопить жизненный опыт.
Эльмира Шәрифуллина «Алма апа».
Китапта күренекле шагыйрә, язучы Эльмира Шәрифуллинаның төрле елларда иҗат ителгән проза һәм сәхнә әсәрләре туплап бирелгән.Авторның тирән психологик кичерешләр белән сугарылган повесть һәм хикәяләре, эсселары һәм шигъри тел белән язылган пьесалары укучы күңеленә хуш килер, гыйбрәт алырга, тормыш тәҗрибәсе тупларга ярдәм итәр дигән өметтә калабыз.
#БуздякскаяЦБС
#Эльмира_Шарифуллина